9. setkání motocestovatelů 3.-5.6.2022

Zveme všechny cesťáky i necesťáky na 9. malé setkání motocestovatelů k nám do penzionu. Ten se nachází v podhůří Jeseníků na samotě v krásném prostředí pro motorkářské výlety jako dělané. Samozřejmostí budou orientační vyjížďky a OFF poježdění.

V sobotu se můžete těšit na grilovanou kýtu nebo prasátko a na pátek nachystáme grilované makrely.

Točený Radegast.

Nově mega ohniště na buřty a podobně.

Cena: 1250 Kč v penzionu včetně polopenze a programu

750 Kč stan osoba včetně polopenze a programu

Počet lůžek je omezený tak neváhejte zavčasu si objednat.Program bude postupně připravován.

Program pátek : MOTOTOUR PO SKANDINÁVII Jeden pár, jedna motorka, hodně deště, hodně kilometrů a hodně pevné nervy. Naše měsíční cesta po severských zemích v roce 2021. Z jižní Moravy až na Nordkapp, k nejvýchodnějšímu bodu Finska a domů do tepla.Jídlo na grilu a zvěřinový kotlíkový (kančí gulášek) dělaný venku na mega ohništi.

Sobota : 8.00 hod snídaně ,9.00 hod start POI bodech ( dechberoucí výhledy, místa opředená mystikou, výjezdy, sjezdy, vypalovačky …plno zážitků). Pro tyto zájemce zašlete email k zaslaní souřadnic, je možno i dodat po příjezdu k nám v pátek, spíše jde o počet tak raději dopředu.10.00 hod start pro tvrdší OFF . Pro ostatní toulání se po zdejší krásné krajině.Večer : grilovaní, Přednáška : Laos a Kambodža – na terénních motocyklech po offroudových cestách za poznáním života odlehlého venkova, památek UNESCO a gastronomie.Jako doplněk máme : Vyprávění o Trans Czech Trail. Jak vznikl projekt TCT, proč vede tak jak vede, co od trasy očekávat a na co se můžete těšit.

Neděle : snídaně foto odjezd.Těšíme se na vás.