Ubytování

Pozor nově možnost chatu pronajmout soukromě, pouze pro sebe. K dispozici 30 lůžek ( není podmínkou ), kuchyň, sál, velký pozemek. Pouze týdenní pobyty . Cena dohodou.

APARTMÁN s vlastní koupelnou a wc, se dvěma pokoji, v jednom 2 lůžka, ve druhém 4 samostatná lůžka.

1 pokoj dvoulůžkový

1 pokoj třílůžkový

3 pokoje čtyřlůžkové

2 pokoje pětilůžkové

Pokoje mají společné sprchy a WC na chodbě (zvlášť pánské a dámské).

Možnost dvou přistýlek a zapůjčení dětské postýlky.

Pokoje nejsou záměrně vybaveny televizory, aby byl v dnešní době větší prostor pro společně strávené chvíle.

V penzionu pro vás dále máme: hospůdku (vždy se něco k snědku najde), sál, venkovní terasu a celé krásné okolí jako stvořené k odpočinku a výletům.

Možnost ve společenské místnosti malé kuchyňky ( lednička, mikrovlnná trouba, konvice na ohřev vody, hrníčky, příbory ).Neberte sebou BALENOU VODU, máme hluboký vrt a voda je pravidelně kontrolována. Vlastní vaření v penzionu není možné.

Ceník:

Osoba 400 Kč/noc. ( v zimním období listopad až duben osoba 500 Kč/noc ). Dítě 2 – 12 let 350 Kč/noc. ( v zimním období listopad až duben dítě 450 Kč/noc). Dítě 0 – 2 roky bez nároku na lůžko zdarma. ( plus poplatek obci 14 Kč osoba / den )

Apartmán se dvěma pokoji a vlastní koupelnou (celkem 6 lůžek) 2200 Kč za noc.( v zimním období listopad až duben je cana 2500 Kč noc).

Týdenní pobyt pro dospělou osobu  2500 Kč, dítě 2 – 12 let 2100 Kč, dítě 0 – 2 roky zdarma. ( pouze v zimním období, listopad až duben).

Týdenní pobyt v apartmánu 14000 Kč. ( pouze v zimním období, listopad až duben ).

Při ubytování pouze na jednu noc je účtován poplatek 100 Kč za osobu na lůžkoviny a úklid.

Možnost snídaně 120 Kč. Večeře po domluvě.

Při pořádání organizovaných akcí (firemní večírky, hostiny, oslavy, promítaní, srazy…) je cena individuální po dohodě s provozovatelem penzionu.

Při pořádání organizovaných akcí (firemní večírky, hostiny, oslavy, promítaní, srazy…) je cena individuální po dohodě s provozovatelem penzionu.

Omlouváme se milovníkům pejsků, ale s ohledem na ostatní hosty a k vzhledem k tomu, že po celé budově jsou koberce, pejsky neubytováváme.